
Ser härligt ut med solsken=) tunikan har jag missat helt ju, är den normal i storleken, påminner den om manilla?

Den påminner om manilla i modellen och är bara såååå skön på, rekommenderar den verkligen som sagt =) Ta den storlek du brukar ha.

Kommer du att ta in Vila Lila dress igen? vill ha den i vitt...

Vilken gotte gris vi ser!:) Va härligt det ser ut! Ja, det har vart kallare idag o blåsigt! Njuter av solen ändå! Undrar Eva, om Edblads populära smycken kommer in igen,
Monaco örhänget o Mercury länken! Det tar hela tiden slut o jag hinner aldrig med! Vill gärna ha dem o handlar dem helst hos dig än hos nån annan shop!:) ! Är ju så fina! Tack för tipset, att man kan ha det som fotlänk! Riktigt snyggt där! Ha en fortsatt härlig dag! Kram

Vad har du för skor idag då? =)
Sen hur lång är kedjan du har runt foten?..
Fortsatt trevlig kväll...

Helt otroligt blåsigt! Svinkallt ju...

Vad kommer i morgon? Nån blåmönstrad object tunica el. nåt corneliaarmband?

Eva, Vad har du för tips att ha över alla snygga toppar och linnen i vår innan det blivit så varmt? Finns det någon fin cardigan/ kofta eller dyligt som är användbar i vår och under sommaren.

Jag kanske är lite efter alla andra, men kommer det in blommiga/mönstrade långklänningar snart?

Vet att du fått frågan förr Eva men missade svaret, hur tränar du armarna?:))

Jag blir inte shopping sugen längre hos mandel, tyvärr!

Alla har vi delade meningar...

iNA, jag ska lägga en ny order från EDBLAD i veckan så det bör komma påfyllning innan helgen hoppas jag:)
Mönstrade långklänningar hoppas jag kommer in närmsta veckorna. Morgondagens plagg får jag kolla igenom när jag är på jobbet igen. A, jag har ofta jeansjackan "jane" över linnen m,m och ett suveränt plagg är såklart new nilla bolero som jag verkligen rekommenderar:)

Camilla, nyköpta blanka träskor som jag fyndade på skopunkten häromdagen faktiskt;)

Åsa, jag måste avvakta veckan ut innan jag ev. beställer in fler för vi måste se om det kommer returer tillbaka på den eller ej från kunderna innan jag vågar beställa in den igen ;P
ha ha ha ja jag tränar armarna i flera olika moment men bla kör jag först lättare vikter typ 2 kg och 10x 3 ggr med att först ta armen RAKT fram och uppåt och sedan utmed kroppen därefter tar jag så mycket jag orkar på vikterna och kör med vanligt "böjda" armar tills jag inte orkar med ;P

Tack, så mkt Eva! Jag blir så glad!! Hoppas jag hinner denna gång!:) Va du ordnar och donar, och gör till det yttersta! Du gör det så bra! Ha en kalas bra dag och kram!!!

Hej Eva.. ser hur skönt ut som helst! Blev lite sugen på att klicka hem en Sari organic,men undrar hur den är i storl.Ska man gå upp eller ner om man ligger mellan två storlekar..drar lite mer över bysten än dig..

Annika, gå du upp en storlek då om du ligger mellan för det är bara snyggt att hellre få den lite större än för liten =)