Nu blir det påfylling här av storsäljarna: "Marly"-kjolen, "Pure"-toppen och grymma Vila-tröjan "Vilakka" med trendiga kanten nertill. Mjuka upp shoppingfingret nu så ni är snabba här kl 15:15!
Ja höstens dunderstorsäljare "Objliva"-jeansen kommer snart in som chinos och jag har nu fått besked att de är skickade från Danmark vilket innebär att de bör komma nu i veckan=) Modellen är sååå himla snygga och priset är grymt: 599 kr, kommer i sand, grått och ev. svart. Jeansen "Objliva" kommer även att komma i svart denim i september månad, den här suveräna modellen är verkligen en modell som vi rekommederar!!!
Coola gosiga höstplagg kommer det här i dag. * Jennifer har på sig snygga leo-linnet "Leona" som kommer i dag. Byxan är snygga modellen "Lina", jackan är "Dawn" och weekendbagen är nya "Maike" som kommer upp i dag - såååå jäkla snygg!!! * Therese har helt fantastiskt gosiga Vila-tröjan "Flurri" som kommer upp i dag och den får ni bara inte missa - helrätt i höst med den här lurviga håriga looken och det är ju så himla skönt att ha på sig också. Kjolen är snygga "Quilty Skirt".
I dag kommer massa fina modeller här, kolla tex på den helt fantastiska weekendbagen i såååå fantastisk mjuk skinnkvalitet - rekommenderas verkligen. Kolla även på fina leopardmönstrade linnet från Vila som kommer i två suveräna färgkombinationerna som är perfekta i höst, en helt fantastiskt fin lurvig tröja också den från Vila, fin feminin blus med spetsdetaljer och ny färg på storsäljaren "Salir" med trendiga öppningen i ryggen.
Jag har på mig suveräna kimono/kavajen "Sniper", "Officiel"-linnet och "Funky Frigg".
Ja i torsdags var jag ju på kollektionsmöte med Vila och såg sååååå himla mycket fint till våren 2015 och även en hel del för leverans nu i höst och vinter också. Kollektionen ni ser här är med leverans feb-april så det är massa fina färger, print och modeller som jag hoppas ni kommer gilla lika mycket som jag jag gjorde=)
Nu kommer påfyllning på massa suveräna plagg här såsom "Inka"-kjolen, "Olivia Denim"-jeansen, "Riva"-cardigan och suveräna "Geena". Håll koll kl 15:15 som vanligt här.
Här får ni en tjuvkik på några av dagens nya plagg som kommer upp här kl 11:00. Ja i dag kommer ny härlig modell på omtyckta "Geena"-tröjan med snygga zipdetaljer nertill, snyggt med vit skjorta "Kaya" under som ni ser på Therese här. Jeansen är coola "Kim Loose". Jennifer har på sig nya Soya-skjortan "Vancouver 2" som är perfekt nu till både leggings och jeansleggings. Jackan är grymma "London"-modellen som är heelt suverän och har kanonpriset 599 kr. Jeansen är omtyckta "Objliva" som det snart blir påfyllning på här i dag då storlekarna verkligen springer iväg här
Härlig höstdag har vi här i dag, nattens åska, blixt och hagel är nu bortblåsta och kvar har vi en skön lagom sval dag - perfekt så man kan ha höstkläderna som kommit in nu.
I dag kommer bla in en superfin långskjorta från Soya, ny färg på suveräna "Geena"-tröjan, nytt print på storsäljaren "Shallow" och massa annat fint så var med kl 11:00 som vanligt. Jag har på mig nya suveräna Vila-kappan "Vikalu", "OLo 7/8"-byxan, "Polly"-kavajen och "Officiel"-linne.