Modebloggen - trendspaning - modetips - branschnyheter

Rekord

19 augusti 2008 00:19
  Övrigt   

Tack alla ni som var med och satte rekord i går (måndag) med antal besökare på bloggen! Superkul med så många läsare, tack än en gång!

CityGirl

Roligt när det går så bra =)

den 19 augusti 2008 @ 07:52

nena

Kul att det går bra.Jag är en ny bliven läsare och måste säga att jag gillar din blogg .Tycker att du har bra smak.Ha en jättebra dag.
Kram Nena

den 19 augusti 2008 @ 12:50

Margareta

Med fler läsare kanske det kommer mer bilder på bloggen oxå?!! Följer den varje dag men tycker inläggen har blivit minder å mindre. Hoppas det bara är tillfälligt eftersom det är en jättebra blogg.

den 19 augusti 2008 @ 13:59

Eva svarar:

Margareta, det kommer att bli massor av bilder på bloggen. Vi är ju i en fas just nu då vi håller på att få klart webshoppen och därför inte riktigt hunnit med att fota lika mycket/ofta som vi gjorde innan sommaren. Det kommer alltså att bli ändring på detta så fort tid finns, bilder är jätteviktigt!

den 19 augusti 2008 @ 15:36