Åh så härligt det är att sätta blommor på outfiten!
Den här kjolen är utplockad i flera storlekar i just det här printet men den finns även i andra härliga färger. Till just den här kjolen har vi ju den söta knytblusen som man inte kan låta bli att tycka om.
Den är supersöt att ha ihop med jeans eller dressat också!
Var snabba med kjolen då det finns få kvar här!
Jag (Amanda) är riktigt sugen på den här också. Jag velar mellan den här blommiga och en liknande blå som ni hittar här!
Evelina har på sig shortsen "Lullo Highwaist" strumbyxorna "Nikoline", "Officiel Long Tank" jeansjackan "Sanal", sjalen "Viks" och väskan "Southfield Bag". Emmelie har "Duffy Jeans", "Officiel Long Tank", skjortan "Gau", "Heidi Jacket" och väskan "Virabello Travel Bag".
Idag blir det påfyllning av EDBLAD smycken, nyheter från Baglady, en härlig sommarklänning och lite annat smått och gott, så var med här vid 11.00 som vanligt;P
Sommarklänningen "strappo" hade vi inne förra sommaren fast då var det i en linnekvalitet som sålde osm tusan... Nu görs modellen om i denimkvalitet och den väntas in nu i maj månad, pris: 499 kr. Den mönstrade tunikan/klänningen här väntas in i slutet av april månad och den kostar 259 kr. Härliga klännigar till sköna lata sommardagar...
Underbart väder, sitter ute och njuter av kaffe och sooooool=) I dag har jag på mig "duffy"-jeansen, "officiel"-linnet och coola linnet "yours" som jag verkligen rekommenderar!
psst... om en stund kommer det påfyllning på efterlängtade Baglady-smycken och lite annat smått och gott från stan ;P
Emmelie har på sig "Funky Unika", tunikan "Scilla" och västen "Evan". Evelina har på sig coola byxorna "Shema Pants" och knytskjortan "Birsen".
Idag blir det påfyllning av armbanden från EDBLAD som har sålt slut direkt. Idag kommer även leggings, nytt blommigt linne och en snygg väska som ni är många som har längtat efter och lite annats smått och gott, så var med vid 11.00 som vanligt;P
Nu har jag och barnen påsklov hela veckan och det här vädret känns ju inte helt fel direkt... =D Kalle är i Barcelona med killarna och kommer tillbaka lagom till påskhelgen så fram tills dess är jag själv med barnen. Vi ska ha en lugn skön förmiddag här sedan är planen att åka til Gunnebo slott och njuta av vårsolen... kanhända att vi råkar fika och käka glass där också ;P Det kommer upp nya plagg precis som vanligt på webshoppen hela veckan (inte på långfredag då som är en röd dag). I dag kommer även påfyllningen av både leopardarmbandet och armbandet med kulorna (örhänget "monaco" och halsbandet med brickan "nine life" dröjer några dagr till). Ni får även en dagens på tjejerna här strax innan 11 så ni får lite inspiration som vanligt =D