
Va fin du var i den färgen Eva, klär dig verkligen!

Snyggt!
Hur är det med lilleman?

Visa gärna hur plånboken ser ut innuti!!! Så att man ser facken! :)

Yes - partytoppar. Med glitter på?

Tackar, jag gillar verkligen vårens fina färger som kommit nu=)
s, han mår bättre tack, nylagad tand som fortfarande gör lite ont tyvärr men vi hoppas det går över snart.
Topparna är i chiffong och spets=) Plånboken är fotad invändigt där det är 7 st kortfack, ett plastad fack för körkort, dragedjefack för mynt, två större fack för sedlar/kvittot och ett fack utvändigt också=)

Kommer den i svart?

Gooodmorron fiinaste Eva :) Snygg outfit som alltid & "Rine" är ju bara såå himla coooool =)=) Underbart att de är fredag oxå älskar verkligen fredagar när jag är ledig :)) Eva kommer plånboken i Svart???? Trevlig helg!

vilken storlek har du i tröjan Eva?

Tack Piian, jag älskar verkligen den sjalen=) Jag valde faktiskt small på tröjan för jag ville ha den lite lösare i modellen, xs passade mig perfekt men jag ville ha den till leggings och valde därför small=) Plånboken kommer endast i cognac=)