Nu blir det påfyllning av storsäljaren "A 283"-toppen från Ajlajk (i svart) som sålde slut på en halvtimme i fredags (Therese har den själv och jag tar den också). Det blir även påfyllning av omtyckta armbanden "BR07", suveräna basplaggen "Objaze" och cykelbyxorna "Edita Lace" med spetskanten nertill. Cykelbyxorna är ju en suverän bas att ha under klänning, tunika och shorts i sommar och tänk på att köa dessa i tid för när väl säsongen är här brukar de vara slut=)
I dag blir det påfyllningar på flera omtyckta plagg och smycken som sålt snabbt här. Fina serien "Belle" från Edblad och likaså "Friendshop"-armbanden kommer in nu igen. Suveräna långkoftan "Mansi" från Vila (missa den inte, jag har den själv), storsäljarna "Skinny Reg Soft"-jeansen och "Viollay"-chinosen kommer nu också så var med här nu kl 15:15.
Ja nu är ni många som fått upp ögonen för Ajlajks underbara kollektioner så jag är lite nyfiken på vad ni tycker om den här tunikan/klänningen. Den är i bomull och priset är 499 kr, finns bla i svart, vitt, ljusrosa m.m. Säg vad ni tycker här om klänningen, vill ni att jag ska ta in den eller ej och vilka färger gillar ni?
Idag blir det påfyllning av den fina vårjackan " Vmtaken" och de härliga byxorna "Olivia non-coated" i army, sand och svart. Samt "Enya Slim Belt". Klockan 15.15 som vanligt!
Idag får ni vara beredda här kl 15.15 för det blir påfyllning på massa suveräna plagg! Fina toppen "A253" ifrån Ajlajk i vitt och svart, halsbandet "J3" i svart, "Objaze Lace Singlet" i svart och "Skinny Reg Soft Ultimate" i mellan och mörkblå. Det blir även lite påfyllningar ur officiel serien =)
Nu blir det påfyllning av bra basplagg från serien "Onlgold" och den underbara träningstoppen "OnpSophie" i neonrosa och vit. Det blir även påfyllning av de populära jeansen "Olivia Denim New", "Objliva Black Superslim" och "Objliva Superslim Obb 140" Var med här nu kl. 15,15.
Nu kör vi en härlig februarikampanj här på helt nyinkomna varor som ni kan shoppa till kanonpris from ikväll 16/2-23/2. Härlig mix av plagg som är perfekta nu både i vår och sommar, coola cargobyxor som är en het trend den här säsongen, härlig sommarklänning, skön hoodie med omlottkrage, suverän spetsundertop som är en perfekt liten räddare i nöden är några av de åtta suveräna modellerna som är med på kampanjen som startar ikväll.
Ni kan redan nu se plaggen som är med på kampanjen här.
Som vanligt gäller det att vara snabb som tusan när kampanjen drar igång för våra kampanjplagg brukar ju rusa iväg i en rasande fart…
Pssst, ni ser väl att Therese har på sig cooola haremsbyxan från Vila som jag tipsade om här på bloggen, den kan ni alltså handla till halva priset ikväll=)