Ja här får ni snygg snygg outfit med både "päls"-västen från Vila och Object-shortsen som det blir påfyllning av nu kl 14:30. Amanda har även på sig fina linnet "JdyMillie" och suveräna jeansskjortan "Vibista" som jag verkligen rekommenderar (perfekt plagg nu i sommar, jag har den själv).
Ja flera fina plagg kommer det upp i dag. * Elin har på sig snygga bomberjackan tillsammans med jeansshortsen "OnlUltimate Reg Destroy" som vi har inne nu. * Amanda har på sig snygg toppen med zipdetalj upptill som ger en fin lyxig look. Byxan är storsäljaren "OnlPopTrash" som det snart blir påfyllning av igen.
Ja i dag kommer den här coola bomberjackan i fint leoprint som igen är stor trend nu och fortsätter stort 2017. Nu kommer även en snygg top med trendig nätt zipdetalj i ringningen, ny färg (och påfyllning) på omtyckta ViNaja-cardigan och lite annat smått och gott så håll koll kl 11:00 som vanligt här.
Jag har på mig spetstoppen "VmMejken" som ni hittar på rean nu och sköna jeansen "OnlUltimate" som är perfekta nu i sommar - såååå mjuk, skön kvalitet.
Ja här är det full fart med att plockapackaplockapacka helgens alla rea-ordrar så vi jobbar i rasande tempo här direkt från första minuten på jobbet. Hinner tyvärr inte ta en dagens-bild på tjejerna med nyheterna för i dag men ni ser dom här på ställningen. Superskön trikåklänning i omtyckt kvalitet som är superskön på i fin ribbad kvalitet med den rätta snörningen upptill. Härlig mönstrad tunika/klänning kommer nu och ny färg på suveräna "ViShare"-koftan som är ett perfekt plagg nu i sommar. Det blir påfyllning av storsäljaren "OnlPopTras"-byxan som jag har på mig här idag så vara snabba så ni hinner med att norpa er storlek av den här dunderstorsäljaren. Jag har på mig suveräna Object"-kavajen "ObjAlice" som nu är med på rean, sköna "ViGyras"-linnet och grymma "OnlPopTrash"-byxan.
Midsommarfirande och rea-starten är nu avklarad härifrån Öland och om några timmar är det dags att åka tillbaka till Göteborg för i morgon väntar en intensiv dag med reapackning. Har haft en skön dag idag som blandats av både sol, moln och blåst men det blev ett långt bad ändå för det var 24 grader så det var riktigt skönt:) Har på mig sköna Ajlajk-tunikan som jag tror det finns någon enstaka kvar av nu - perfekt sommarplagg nu verkligen.
Ja i dag kommer fina klänningen i "JdyBeat It"-serien i två härliga print, blommigt som ni ser på Amanda här och i marinblått med vita prickar. Elin har på sig fina singoallatoppen med nätt kort ärm som sitter suveränt på.
Ja i dag kommer den fina långkoftan som jag tipsade om här i veckan, såååå fin modell verkligen=) Det blir även påfyllning av regnkappan från Vila nu kl 11:00 i både svart (s-xl) och vitt (xs-l) och massa annat fint.
Jag har på mig omtyckta OnlpopTrash-byxan och sköna tishan "ViSumi".
Ja här ser ni fina halterneck-klänningen "OnlMulti" som kommer i dag, sitter suveränt på och jag gillar verkligen färgkombinationen i mönstret här=) Elin har på sig nya baslinnet "JdsyMillie" som kommer i massa färger idag, kanonpriset 79 kr.
Idag blir det även påfyllning av superfina Vila-toppen som sålde slut snabbt här så var med och norpa den snabbt nu kl 11:00.
Strålande sol har vi här i Göteborg i dag så jag tar morgonsmoothiesen på altantrappan. I dag kommer den superfina mönstrade halterneck-klänningen som jag tipsade om här på bloggen, har redan norpat den själv. Nu kommer även de sköna leomönstrade byxorna och NYA hamam-handdukarna med de fina ränderna i härliga färger - perfekt till semestertiderna nu.
Jag har på mig sköna långkjolen "VmLony" och Vila-linnet "ViTokyo".