Flera höstnyheter är på ingående och nu vill vi göra ännu mera plats för dessa. Så därför tänkte vi ha en helgkampanj för er härliga Mandelkunder :) Vi har sänkt utvalda plagg till kanonpriser så dags att fynda. 😊 Från kl 16.00 kan ni shoppa detta.
Detta erbjudandet gäller endast denna helgen så passa på för på måndag återgår de till sina ordinarie priser.
Ni ser ju hur fin den härliga pärltröjan är!!! Den är lika mjuk och skön som den är snygg, stort tips!
Matcha gärna tröjan med ett par glittriga byxor som kajsa har gjort här!
Jessica har en snygg outfit med dagens nyheter. Blusen kom som klänning tidigare i veckan och sålde slut snabbt. Den kommer även i blåprickigt!
Jessicas vcardigan kommer från Object och passar perfekt till höst och vinter.
Vi får en superfin skinnkjol (fejkskinn) som vi tror ni kommer tycka om riktigt mycket!
Vi får en långklänning sdom sätter sig riktigt smickrande mot kroppen! Den här rekommederar vi verkligen. Den kommer från Pieces i både svart och blommigt. Klänningen har priset 299kr!!!
*Jessica har på sig den fina blusen som även kommer i svart. Strumpbyxorna är så fina och piggar upp vilken outfit som helst. Här har hon dessa i prickar, men de kommer även i leo och glitter.
*Kajsa har på sig en superfin klänning från Object. Så härlig med volang detaljerna och de coola prickarna.
Missa inte heller Poptrash som kommer med fina revärer.
Idag är det kanelbullens dag och det vill vi ju såklart fira med bullar :) Blev påkommen med kameran när jag skulle lägga upp dessa, hahaha! Inte alltid man är beredd.
Idag kommer dessa härliga Onlpoptrash byxor som vi har längtat efter. Så snygga med revärer på sidan. De kommer även en superfin klänning coola strumpbyxor, samt populära koftan med dragkedja från Only.
* Amanda har på sig de fina setet i plisserad sammet som är så snyggt på. Även fint att ha var för sig.
*Jessica har på sig supersöta blusen från Vila med fina volangdetaljer. Kommer även i svart.
*Kajsa har matchat den fina klänningen i blommigt med jeans under och den goa tröjan som finns i tre olika färger. En perfekt kombo att ha på jobbet. Vill man bli lite festfin på 2 sek så ta av tröjan och byxorna och sätt på ett par klackar, och vips så är man redo för fest.
Sitt nu redo vid datorn kl 11 för att shoppa dessa fina plagg.