Modebloggen - trendspaning - modetips - branschnyheter
Full fart på utförsäljningen...
11 oktober 2014 13:59
  Shopping   

Idag har det varit riktigt bra drag på utförsäljningen. Mycket folk och glada miner!
Påfyllning...igeeeeeen!!!
10 oktober 2014 14:31
  Shopping   

Nu blir det påfyllning igen på storsäljaren "Just Easy" och suveräna "Olivia Non Coated".
Håll koll på webshoppen nu kl 15:15 som vanligt=)
Tjohoooo - påfyllning!
9 oktober 2014 14:34
  Shopping   

Nu blir det påfyllning av storsäljarna "Viollay"-chinos och suveräna Vila-koftan "Confident". Fler storlekar och färger kommer även på suveräna baslinnet "Officiel Long Tank"
Dagens suveräna påfyllningar!
8 oktober 2014 14:30
  Shopping   

Var redo nu kl 15,15 för idag blir det påfyllning på storsäljaren "Geena" i flera färger. Det blir även påfyllning på det snygga jeansen "Objliva Black Superslim" och "Cleavo 5 P" i mörkblå och svart. Passa även på att fylla på basgarderoben för det kommer även fler utav "Officiel Tank Top" i svart, vitt och marin.
Höstens stora lagerrensning i helgen!
7 oktober 2014 16:10
  Shopping   

Ja nu på lördag och söndag är det dags igen för vår stora lagerrensning här i lokalerna på webshoppen strax utanför Göteborg.
Kl 11-15 på lördag och söndag är det som gäller och då har vi massa massa varor till kanooonpriser så se till att komma i tid när vi drar igång här.
Som vanligt så fyller vi på så det är absolut värt att komma bägge dagarna=)

Påfyllning - fyra storsäljare!!!
7 oktober 2014 14:30
  Shopping   

I dag får ni vara snabba för nu kommer fyra dunderstorsäljare in här igen!!!
Den efterlängtade toppen "Onljess" sålde ju snabbt som tusan och sedan har det varit en lååång väntan på påfyllningen som alltså ÄNTLIGEN kommer i dag=D
Det blir även påfyllning av suveräna svarta "Easy"-byxan både med och utan mudden nertill.
Omtycka Soya-byxan "Lilly 1B" kommer äntligen in här nu igen och det är en byxa som sitter heeeeelt suveränt på.
Mjuka alltså upp shoppingfingret här nu för det är fyra grymma modeller som kommer nu kl 15:15!!!
Påfyllning idag!!!
6 oktober 2014 14:28
  Shopping   

Idag blir det påfyllning på suveräna byxorna "Mask Pant" i svart och "Vicommit Coated" i mörkblått.
Som vanligt är det kl 15.15 som gäller, så missa nu inte detta =)
Dagens påfyllningar...
3 oktober 2014 14:19
  Shopping   

Idag blir det påfyllning på byxan "Viollay" och den supermjuka tröjan "Perfect Pullover".
Som vanligt är det kl 15.15 som gäller, så missa nu inte detta =)
Wiiihoooeee!!!
2 oktober 2014 14:41
  Shopping   

Nu blir det äntligen påfyllning på omtyckta "New Bay" som rusade iväg här snabbt som tusan sist!!! Var snabba här för den är ju bara sååå himla fin och har kanonpriset 179 kr.
Tjohooo - jag lyckades trolla!!!
1 oktober 2014 14:35
  Shopping   

Hi hi hi jag lyckades få tag på en till box av storsäljaren "Easy" i zebraprint så det blir påfyllning nu kl 15:15 (ta en extra koll på den för det kom även några returer idag som ni får vara snabba på).
Nu kommer även påfyllning av omtyckta "Fallow"-skjortan och sköna "Royal"-jeansen så håll koll på webshoppen nu kl 15:15!!!
  Föregående   Nästa