Nu blir det påfyllning av omtyckta "Onlsabine" som sålde snabbt som tusan sist (både jag, Charlotte och Therese har den själva här). Det blir även påfyllning på mina favvoringar "Grapes" med både lilla och större kulan som jag verkligen rekommenderar (sålde ju snabbt här när de kom in tidigare i veckan).
Har er partner det svårt när det ska handlas julklappar? Då kommer våra superhjältar till undsättning! Om inte er partner har koll på er smak och storlek så har ju i alla fall vi det :)
Gå in på startsidan på www.mandeldesign.se och använd vår "partnerhjälp". Med lite ledtrådar från er kan vi kontakta er partner. Resten blir en överraskning...
Nu jäklar får ni vara snabba här för det blir påfyllning på flera storsäljare i dag: cooola Object-klänningen "Objgreta" (se gärna filmklippet på FB och inst") som är sååå himla grym med paljetterna som man kan dra och fixa mönster som man vill. Dunderstorsäljaren "Anette", "Objliva" och suveräna "Up-C"-jeansen som är heelt suveräna modeller!!!
Var med nu kl 15:15 för dessa plagg lär springa iväg då jag vet att många av er väntat troget på påfyllningen=)
Det blir kanooooon-påfyllningar i dag så mjuka upp shoppingfingret här nu!!! Suveräna långkoftan "Daisy" kom med dagens leverans här så den kommer alltså upp nu kl 15:15 tillsammans med storsäljaren "Onlcool", "Objliva Black" och suveräna bastoppen "Officiel L/S".
Nu får ni vara snabba här när omtyckta festklänningen "Onlfairy" kommer i igen i både rött och svart - perfekt klänning till julens all fester och självklart jul och nyår=) Det blir även påfyllning av omtyckta "Olivia"-byxan, "Mask"-byxan och suveräna baslinnen både med och utan spets =) Håll koll på webshoppen som vanligt nu kl 15:15.
Idag blir det påfyllning på "Anette Military" i army, marin och svart, samt "Perfect Pullover Knit" i svart och vitt. Det blir även påfyllning på "Seam Long Leggings". Favoriter som brukar försvinna snabbt, så var beredda här nu kl 15.15 =)
Idag blir det påfyllning av den populära kavajen "Anette Military" i rosa,ljusgrå och sand samt den fina toppen "Cecilia". Det blir även efterlängtade påfyllningar av smycken från C Stockholm ("Älskad Man"-armbandet, hjärtberlocken och ankar- och kulkedjorna). Passa på att kika på dessa, det kan vara bra julklappar inför julen :) Var med här nu klockan 15.15.
Idag hittar ni en blandad mix av kläder i shopen. Med andra ord, något för alla!
Ni ser Amanda i en diskret glittrig klänning. Som passar både till vardags och fest. Då den är diskret och beroende på hur du matchar den kan den passa till flera olika tillfällen.
Tips på hur du kan matcha klänningen till vardags? - Bär den precis som den är och ett par strumpbyxor.
Tips på hur du ska matcha den till fest? Julmingel? - Våra glittertights med exempelvis en av våra fejkpälsar. Vill man glittra extra mycket, ta gärna och matcha med ett par örhängen!
Kajsa har på sig de trendiga vaxade 7/8 byxorna. Som vi äntligen fått in! Byxorna matchas med ett enkelt och oerhört bekvämt linne samt en mysig cardigan. Cardiganen som Kajsa bär kommer i tre härliga färger.
Det kommer även två olika blusar idag. Dessa tillsammans med de vaxade byxorna passar bra både till