I dag blir det nämligen flera suveräna påfyllningar. Bomberjackan "VmJappa" är ju den här månadens dunderstorsäljare så den kommer in yttelrigare en till gång här från small-xl så jag hoppas ni hinner med att få tag på den nu, heeelt suverän modell (jag går själv och väntar på att det ska komma retur i min storlek så jag kan få den själv). Nu blir det även påfyllning på suveräna Vinaja-cardigan som är perfekt både till vardags och snyggt över en klänning odyl till julfesterna. Idag kommer äntligen fantastiska weekendbagen "Totally Royal" som varit slutsåld länge, det är en heelt fantastiskt mjuk fin skinnkvalitet så den här rekommenderas verkligen (vi har haft den här modellen i flera år och den är helt suveränt). NU kommer även påfyllning på suveräna hamam-handdukarna i bägge modellerna och lite annat smått och gott så håll koll på webshoppen nu kl 14:30.
Här kommer dagens suveräna påfyllningar! Snygga klänningarna "Onlbarca" & "Vigyras", samt byxorna "Viprovide" och "Objdeanna"-koftan. Det blir även några påfyllningar från Edblad. Idag kl. 14.30 =)
Idag blir det påfyllning av den härliga tunikan "Jdyorchid" i korall och byxorna "Vmflex-it" i svart som är suveräna att ha i basgarderoben. Samt den sköna byxan "Geller HW Zip Denim". Var med här nu klockan 14.30 :)
I dag blir det påfyllningar på coola kjolarna "Vipen" och "Asmin" som är två heelt grymma modeller. Det blir även påfyllning på omtyckta "Easy"-byxan i tre fina print och de omtyckta Orelia-örhängena med fjäril och modellen med strasspärlorna som både jag och Jennifer har själva.
Ja ni är ju helt tokgalna i skira bomberjackan "VmJappa" så det blir påfyllning även i dag av den här fantastiska modellen=) Det blir även påfyllning på omtyckta "ViFalls"-linnet (bästa basen, jag har själv två stycken av detta favvolinnet), "Shiny"-leggingsen och "PcJust Wear".
Ja i dag kommer dunderstorsäljaren"VmJappa"-bomberjakcan in igen (för fjärde gången) och jag hoppas ni hinner med att norpa den nu för den är verkligen sååååå himla snygg!!! Nu blir det även påfyllning på omtyckta Ajlajk-smyckena, fina Vila-klänningen med rynk på sidan som rusade iväg snabbt här föra veckan. Det blir även påfyllning på en av mna favoritbyxor: OnlRoyal Reg. Skinny Zip. Håll koll på webshoppen nu kl 14:30.
Ja då är det dags för ny påfyllning av dunderstorsäljaren "VmJappa"-bomberjackan som ni blivit helt tokiga i;P Det blir även påfyllning av suveräna Vila-jackan "ViLonar", "ViSurface"-klänningen och suveräna "Olivia" med den vaxade ytan.
I dag blir det även påfyllning på nya modellen på ViTinny-klänningen som sprang iväg snabbt i förrgår. Det blir påfyllning på omtyckta "ViCommit Coat", Officiel l/s O-neck"-toppen, blanka "Martini"-leggingsen och då bomberjackan som jag skrev i förra inlägget här.
Nu blir det påfyllning på flera suveräna modeller såsom suveräna "Share"-tröjan från Vila som har kanonpriset 199 kr, fina toppen "VmLuxo", storsäljaren "Cila"-jeansen och underbara tvålen från Edblad (fyll på lagret hemma nu, jag älskar verkligen den här tvålen själv).