Nu blir det påfyllning på omtyckta Linda knickers i vitt och suveräna shortsen Linda Canvas i svart som är två heelt suveräna modeller i vår och sommar. Det blir även påfyllning på fina Edblad-smycken, storsäljaren "PcJust wear" och lite annat smått och gott så håll koll på webshoppen nu kl 14:30.
Ja här ser ni storsäljaren Vistampa som kommer in i dag i svart, marin och ljusrosa. En helt suverän cardigan i nätt peplum-modell så man känner sig snyggt klädd i den.
Solen strålar från en klarblå himmel och det är såååå mycket fint som kommer upp på webshoppen i dag. Nu kommer nämligen DUNDER-storsäljaren "ViStampa"-cardigan i både svart som, marin och en fin ljusljusrosa- nyans, nu är den med trendig guldzip- den här rekommenderar jag alla att köpa, perfekt modell som man känner sig snyggt klädd i. Nu kommer den fantastiskt fina mönstrade bomberjackan som jag topsade om förra veckan - sååå fin verkligen i creme och marin botten.
Jag har på mig omtyckta OnlNova-byxan och linnet i samma serie och suveräna Mansi-cardigan som jag haft i snart två år och den håller verkligen suveränt. Jag och Kalle tog en mezefrukost här på morgonen och jag fick så mycket beröm för min outfit av flera personer på cafeet och ägaren beställde både byxan och linnet här till sig själv=)
Det gick undan här så det blir påfyllning redan i dag av omtyckta Mansi-cardigan i svart OCH i vitt. Den här modellen rekommenderar vi verkligen då den är snygg till allt (perfekt i semesterpackningen då den knappt tar ngn plats alls). Det blir även påfyllning av flera omtyckta modeller som sålt slut i storlekar här så håll koll kl 14:30 som vanligt.
Nu blir det ÄNTLIGEN påfyllning på dunderstorsäljaren "Mansi"-cardigan från Vila som vi haft i flera säsonger då det är en helt fantastik modell så var snabba nu kl 14:30 för den här rekommenderar vi verkligen, pris 199 kr. Nu blir det även påfyllning av Edita 3/4-leggings, "Shiny"-leggings och suveräna "PcRikki" i svart som sprang iväg sist vi hade påfyllning av den.
Ja i dag har vi regn här i Göteborg så vi fick flytta om lite så jag och Kalle står under tak på vår utförsäljningen. Vi är igång mellan kl 11:00-14:00 i dag så välkomna hit om ni har möjlighet, Redegatan 1 i V-Frölunda.
Här ser ni lite av veckan som gått och vilka plagg som vi sålt mest av. Vilken härlig vecka vi haft, nu känns det verkligen som att våren är här. Hur har ni det som bor uppåt landet? Har även ni fått börja känna av vårkänslorna?
Har ni som lagt ordrar i veckan hunnit få hem och prova era nya plagg? Hoppas ni hittat lite nya favoritplagg :)
I fredags startade vi en tävling både på vår Instagram och på vår Facebook, ta gärna båda chanserna att var med och tävla om ett presentkort :).
Ha nu en skön söndagskväll, och kika in i morgon igen för vi har mycket fina plagg på ingång :)!