Nu får ni vara beredda! Fööör imorgon klockan 19.00 har vi bestämt oss för att tjuvstarta rean!
Inte nog med det, det kommer bli den största rean vi någonsin haft. Vi ska rea ut så mycket vi kan för att få plats med så mycket fina nyheter som möjligt för kommande säsong.
Ni behöver inte känna att ni behöver pausa i shoppandet. Vi kommer nämligen att ge ett presentkort på mellanskillnaden till er som handlar eller har handlat plagg som kommer på rean. Detta gäller er som handlat från 27/12 fram till reastart. Ni kommer även få ett mejl från oss om det.
Det kommer komma så mycket fina plagg, ni får inte missa rekordstora rean imorgon, 19.00!
Är ni stressade över vad ni ska ha på er inför nyår? Här kommer tips från oss!
Glittra i fina paljettklänningen "Viglitz 3/4 Dress" eller i någon av "Viulricana" klänningarna som vi alla på Mandel har fastnat för. Finns som lång och kort, får inte missas :)
Idag får ni vara med 11.00, kommer så snygga kläder idag!
Bland annat kommer sööta toppen "Vimelli Blocked Lace Top", den har så söta spetsdetaljer. Amanda har matchat den med nya färgen på "Virena Pant". Vi föll för färgen så fort vi fick in byxan här till oss.
Jessica har på sig sköna klänningen "Onljune L/S Hood Air Dress", den sitter verkligen så skönt på och är perfekt att till jobbet och vardags.
Det kommer även en superfin bastopp och en snygg klänning i leoprint.
"Onlmadeleine blazer" och "Onlcarmen Reg Ank Jeans" som jag kan intyga är såå fina och sköna på! Dessutom är dessa påfyllningar väldigt fina att ha ihop med söt blus under eller bara ett enkelt linne/t-shirt! :)
Då var det fredag och imorgon är det julafton! Idag kommer det perfekta kläder ha nu i mellandagarna.
Amanda har på sig snygga skjortan "Onlstar" som även kommer i mörkblått. Den är så fin med spetsdetaljerna.
Jessica har på sig nya färgen på "Poptrash" som ni inte får missa att klicka hem. Till det har hon matchat snygga bomberjackan "Vmnicole" och collegetröjan som kommer idag. Det blir en skön och avslappnad outfit ihop.
Vi hoppas ni får en fin fredagsmorgon nu allihopa!
Idag får vi dessa finfina påfyllningar! Ovan ser ni "vmnew ratli lace singlet" och fina "Vinelli poncho" i guld. Vi fyller även på med "Nmcoda leggings".
Kika in på webbshoppen nu 14.30 för att hinna norpa din storlek! =)