Modebloggen - trendspaning - modetips - branschnyheter
Shoppingtips...
21 augusti 2013 14:30
  Eva tipsar  /  Shopping   

Vi säljer ju fantastiskt bra av vår favvo-modell Just Jute HW som redan blivit mångas favorit här och jag har redan lagt flera efterbeställningar på den som ni säkert märkt;P
Nu ser jag dock att nästa påfyllning tyvärr dröjer ca en månad och vi har inte så många kvar i nuläget så passa på ni som tvekat att norpa de sista direkt nu så ni får dom i tid=)
Omtyckta modeller...
18 augusti 2013 18:34
  Eva tipsar  /  Only   

Ja nu är det verkligen en period nu då det är dags att bygga upp höstgarderoben och då är det bra att sätta fokus på suveräna byxmodeller.
Jag har precis beställt in fler storlekar och färger av två av våra storsäljare:
"Nanna HW" som många av er nog kommer ihåg från i fjol då det vara min personliga favvo-byxa i svart och även nya jeansmodellen "Skinny Reg. Soft" som sålt bra sedan första dagen den kom in till oss.
Jag har även lagt en stor order på Only:s suveräna basplagg såsom tex. Live Love Lace, Killer-toppen mfl så det blir påfyllning här i veckan av massa bra basplagg också=)
Wiiiihooee - augusti-kampanj!!!
14 augusti 2013 14:52
  Eva tipsar  /  Shopping   

Nu drar vi igång en augusti-kampanj på helt nyinkomna plagg som ni får kanoonpriser på!
Kampanajen startar i dag kl 15:15 och håller på tom 20/8 eller så lång lagret räcker;P
Var snabba för det är riktigt bra plagg med bla en suuuperfin collegekavaj i höstens fina färger och omtyckta haremsjeansen "Azura" med nitar på.
Alla plaggen vi har på oss här är med på kampanjen=D
Pssssst...
14 augusti 2013 14:30
  Eva tipsar   

Håll koll på bloggen här nu närmsta timmen, vi har riktiga godsaker på gång till er nämligen (nix inga påfyllningar utan annat kul;P)!
Psssst...
14 augusti 2013 07:28
  Eva tipsar   

I dag kommer äntligen den superfina toppen med korset av spets i ryggen så var med kl 11:00 som vanligt:)
Trendprint i höst...
13 augusti 2013 14:32
  Eva tipsar   

I höst är det fina aztek-inspirerade print som spås bli en stor trend och jag är lite nyfiken på att höra vad ni tycker om den här stilen så kommentera gärna här vad ni tycker=)
Den här koftan kostar 399 kr och är för november-leverans.
Snart kommer den...
13 augusti 2013 11:30
  Eva tipsar  /  Kommande plagg  /  Only   

Snart kommer den här efterlängtade Only-koftan som ni röstade fram här på bloggen i somras.
Den skickas från Danmark nu så den bör komma innan helgen hoppas jag=)
Den kommer i daaaag!!!
13 augusti 2013 10:02
  Eva tipsar   

Tjohooo - i dag kommer den supersnygga Object-koftan äntligen och den är sååå himla snygg!!!
Stjärn-cardigan på väg in...
8 augusti 2013 11:33
  Eva tipsar  /  Only   

Snart kommer den här superfina långkofta in med den snygga stjärnan på ryggen.
Kommer i färg som synes och i svart, priset är 359 kr och den bör komma in närmsta dagarna här=)
Glädjetjuuut på webshoppen!!!
8 augusti 2013 08:56
  Eva tipsar   

Vi har fått glädjefnatt här nu på morgonen när dagens leverans kom för postis hade med sig GLITTERKAVAJEN från Only som vi alla väntat på - sååå jäkla snygg!!!
Det kom MASSA fint i dag som jag vet att ni väntar på... vad sägs tex om den coola längre kjolen i leo-print som jag visade er här i veckan och NYA FÄRGER på Linea-byxa!!!
Storsäljaren "Fabula" kommer i dag också i höstens nya färger och suveräna spetslinnet "Pylle" från Soya som också är i massa nya fina höstnyanser.

Jag behöver väl inte påminna er om att bänka er framför datorn kl 11 i dag vá... snart smäller det ;P
  Föregående   Nästa