Ja idag så var ju barnen som sagt med på inköpsmötet och jag kan väl säga att det blev lite mer ofokuserat... Det blev ett snabbt möte på den supermysiga terassen där det var barnen som fick fota loss och frossa i jordgubbar medans jag försökte lägga en supersnabb order =P Kan väl säg att lillkillen tröttnade rätt fort och ville gå till Mandel istället... Fick dock köpt en finfin randig sommarklänning och bra kortärmad långtop som kommer nu omgående. Jag passade även på att ta in extra box av skinnjackan som ni blev så kära i =)
Fick ju in linnet "panic long tank" igår och ni blev ju som tokiga i den modellen... och priset (69,95 kr) så jag har precis nu lagt in en ny order på linnet som bör vara här på fredag eller i början av nästa vecka. Passade även på att ta in toppen med 3/4-ärm i samma serie OCH med samma kanonpris - 69,95 så håll ögonenen öppna för dessa lär ju knappt hinna landa innan de springer iväg igen...
Här är två riktigt härliga sommarplagg som passar perfekt till alla denimleggings... Perfekt att ha även till stranden och bara slänga över bikinin. Bägge topparna kommer in nu i maj månad så vi hoppas på leverans i veckan alltså =)
I dag har vi fotat den NYA slitna "duffy" och de är såååååå fantastiskt supersnygga!!! Äntligen har de slitna jeansleggingsen alltså kommit in - dessa kommer att springa iväg så var supersnabba om ni vill ha er ett par. Jag rekommenderar dom verkligen!!! De är ev. liiite stora i storleken, så ligger du mellan två storlekar så gå ner en storlek här.
Dessa colla knickers (299:95 kr) fotade vi ju i morse och de sålde nästan helt slut på några timmar... Fick just in påfyllning så om ni kikar in NU på webshoppen (eller i butiken i stan) så finns alla storlekar inne igen!!!
Som jag sa... sååååå mycket snyggt från ONLY idag på inköpsmötet!!!Supercool kort skinnimitations-jacka (riktigt trendigt i höst) och en ascool rockig kavaj med "snake"-foder. Kanonfin blus/top med cool krage och två fantastiska stor-tees... Ja visst kan man längta till hösten redan nu!! Tur att topparna kommer redan nu till sensommaren i alla fall =D
Sååååå mycket snyggt från ONLY som jag beställt in nu idag!!!! En grymt cool höstkollektion med massa härliga plagg =D Återkommer i kväll med mer bilder för nu ska jag iväg och hämta barnen på förskolan och sen blir det mystid med dom =D
Hittade just två plagg från ONLY på deras extranet nu, kommer troligtvis att se dessa i dag på kollektionsmötet. Tycker ni att jag ska ta in någon av dom eller ej... tyck till snabbt för mötet börjar 12.00 =P Den vänstra kostar 239 kr och den högra 199 kr.