Modebloggen - trendspaning - modetips - branschnyheter
Spets i april
8 mars 2010 21:40
  Vila   

Nästa månad kommer dessa fina spetsplagg in från VILA.
Boleron kommer i vitt och kostar 149 kr.
Långa linnet kommer troligtvis i både svart och vitt och kostar 179 kr.
Linnet har vi haft inne tidigare och många av er kommer säkert ihåg hur snabbt det tog slut då ;P
Nybeställt från VILA
8 mars 2010 16:47
  Vila   

Hjälp vad mycket snyggt det kommer in från VILA i höst...
Supersnygg kavaj med patch på armbågarna, vacker feminin vardigan med volanger och såklart massa snygga vinterkappor och jackor.
Jag har även beställt in en hel del finfina plagg från vårexpressen som kommer in redan nu i maj månad, ska fixa bilder och visa er här i veckan ;P
Inköpsmöte med VILA
8 mars 2010 13:36
  Vila   

Nu ska jag iväg på inköpsmöte med VILA, kameran är med så jag lägger upp bilder här i eftermidag till er ;)
Toppen är här nuuuuu!!!
8 mars 2010 12:58
  Vila   

Ni har väl inte missat att den superfina toppen med rynk på axlaran har kommit in idag!!!
Den är bara såååå snygg och säljer som tusan i butiken i stan idag ;P
Regnkappan från VILA
3 mars 2010 21:51
  Vila   

Regnkappan som jag visat er här tidigare på bloggen är skickad från Danmark och kommer troligtvis in i morgon eller på fredag =) Sååååå fin i modellen, perfekt med en regnkappa som man även är snyggt klädd i!
Tyck till...
1 mars 2010 22:33
  Vila   

Vi går en romantisk sommar till mötes...
Dessa jeansen är från VILA och kommer i trendiga småblommiga lappar på och kostar 599 kr (riktiga jeans, ej jeansleggings).
Gillar ni dom eller ej - var med och tyck till nu om jag ska beställa hem dom till Mandel eller ej...
I dag kommer den...
24 februari 2010 09:38
  Vila   

Var redo för i dag kommer jeansjeackan "sasa" upp igen på webshoppen i både den ljusa och mörka tvätten =)
I dag kommer det även påfyllning på storsäljaren "raw" (jeasnleggings) och nya plagg kommer självklart upp också som vanligt runt 12-snåret =)
Påfyllning...
23 februari 2010 11:30
  Vila   

I dag kommer äntligen de ljusa "cleave 5 pocket" och även nya "officiell U-neck"-linnet upp på webshoppen igen =)
Jag har fått tag på fler!!!
22 februari 2010 13:44
  Vila   

Jeansjackan från VILA (sasa denimjacket) är ni många som vill ha in igen... Nu har jagdärför beställt in en till omgång som bör vara här i mitten av veckan så var redo då =)
Kommer i veckan...
21 februari 2010 18:05
  Vila   

Den här superfina klänningen är skickad från Danmark nu så vi bör ha den i början av veckan.
Kommer i två olika färgkombinationer och priset är 299 kr =)
  Föregående   Nästa